دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 
 • دانشکده زن و خانواده؛ نوپا و پویا

  مصاحبه با دکتر بهروز حدادی رئیس دانشکده زن و خانواده و دانش آموخته سطوح عالی حوزه و دانش آموخته مرکز تربیت مدرس دانشگاه قم و صاحب آثار و مقالات علمی ...

  ادامه مطلب
 • با حضور اعضای فراکسیون زنان مجلس در دانشگاه ادیان و مذاهب چشم انداز، موانع و راهکارهای مطالعات زنان مورد بررسی قرار گرفت

  دانشجویان دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب در این نشست سوالات، انتقادات، دغدغه ها و مطالبات خود را درباره وضعیت زنان در جامعه امروز ایران با رئیس و اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در میان گذاشتند و خواستار پیگیری آنها شدند.

  ادامه مطلب
 • دیدار اعضای فراکسیون زنان مجلس با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب

  اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفتگو کردند.

  ادامه مطلب
 • دانشکده در یک نگاه

  از گذشته تاکنون مسئله زن و حقوق زنان از دغدغه‌های اصلی انسان‌ها، ادیان، جوامع و مکاتب بوده است.

  ادامه مطلب
 

مواد امتحانی آزمون جامع رشته مطالعات زنان در سه گرایش «حقوق زن در اسلام»، «مطالعات نظری جنسیت» و «مطالعات تطبیقی زن در ادیان» نوبت دوم سال تحصیلی1397- 1396 دانشکده مطالعات زن و خانواده اعلام شد.

 

قابل توجه دانشجویان دکتری دانشکده زن و خانواده

بنابر اعلام دانشکده زن و خانواده قالب فرم های رساله دکتری تغییر کرده و دانشجویان دکتری این دانشکده ملزم به استفاده از این قالب فرم در روند دفاع خود هستند.

قابل توجه طلاب سراسر کشور، معاونت آموزش دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام کرد:

معاونت آموزش دانشگاه ادیان و مذاهب اعلام کرد رشته های «حقوق زن در اسلام» و «زن و خانواده» به فراخوان پذیرش ارشد مجازی ویژه طلاب افزوده شد.

اولین دفاعیه دکتری در دانشکده زن و خانواده صورت گرفت

جلسه دفـاع از پایان‌نامه دکتری با عنوان مناصب سیاسی- اجتماعی زنان از منظر فقه امامیه و حقوق اساسی ایران (مبانی و قلمرو) در گروه حقوق زن در اسلام معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده زن و خانواده برگزار شد.

موضوعات پیشنهادی پایان نامه‌‌های 15 تن از دانشجویان دانشکده (هشت دانشجوی ورودی سال  92، شش دانشجوی ورودی‌ 93 و یک دانشجوی ورودی 94) در جلسات دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در سال 1395 از میان موضوعات ارائه شده توسط دانشجویان دانشکده زن و خانواده، پس از بررسی در گروه، سه موضوع به تصویب رسید.

اطلاعیه مهم

قابل توجه داوطلبان کارشناسی ارشد مطالعات زنان ورودی 97 بر اساس مصوبه دانشگاه ادیان، امسال پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دو گرایش «حقوق زن در اسلام» و گرایش «زن و خانواده»، صرفاً بر اساس نمره کتبی و نداشتن مشکلی از نظر ادامه تحصیل است و امسال بر خلاف سال گذشته، مصاحبه علمی برگزار نمی شود و در نتیجه، قبولی کتبی به منزله قبولی قطعی تلقی میشود. 

دانشگاه ادیان و مذاهب قم در روز پنجشنبه مورخ 28 تیرماه میزبان سرکارخانم دکتر مهناز ملانظری، رئیس محترم دانشگاه الزهراء و همراهان ایشان خواهد بود. دیدار با ریاست دانشگاه ادیان و مذاهب و نیز مسوولان و استادان دانشکده زن و گفتگو در مورد برنامه های مشترک میان دو دانشگاه و محورهای مورد علاقه، از برنامه های این دیدار است. جزییات بیشتر این دیدار به زودی اعلام می شود. 

دومین دوره زبان تخصصی انگلیسی

توضیحاتی در مورد کلاس دوم زبان تخصصی (تافل تخصصی)

با سلام و احترام. خوشبختانه و به لطف خداوند، چهارمین هفته کلاس زبان تخصصی ویژه یا تافل تخصصی با استقبال عزیزان دانشجو برگزار و در حال ادامه است. در این کلاسها، متون و محتواهای مهم و مختلفی که مرتبط به رشته است و چه بسا قبلاً در کلاسها کار نشده است، مورد بررسی و مرور علمی قرار میگیرد و هدف این است که توانایی درک مطلب دانشجو در رشته تخصصی افزایش یابد. از این رو، تلاش عزیزان در دوره، هم به یک معنا ارتقای زبانی است و هم تسلط بیشتر بر محتواهایی که کمابیش با آن آشنا هستند.

 
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز