دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

دیدار اعضای فراکسیون زنان مجلس با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب

 
تاریخ انتشار: 1396/09/26    تعداد بازدید: 592

دیدار اعضای فراکسیون زنان مجلس با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب

اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب، اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی که به دعوت دانشکده زن و خانواده برای شرکت در نشست «مطالعات زنان در کشور چشم‌انداز، موانع و راهکارها» در دانشگاه ادیان و مذاهب حضور یافته بودند، پس از پایان این نشست با حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب رئیس این دانشگاه دیدار کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب در این دیدار با اشاره به اینکه دانشگاه‌های حوزوی از تاثیرگذاترین مؤسسات در پیشرفت آموزش عالی کشور به‌ویژه در رشته‌های علوم انسانی هستند از کم‌توجهی مجلس شورای اسلامی و وزارت علوم به دانشگاه‌های حوزوی ازجمله ادیان و مذاهب گلایه کرد.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب همچنین با بیان این نکته که این دانشگاه در خارج از ایران شناخته‌شده تر  است تا در داخل کشور، تأکید کرد: باید از ظرفیت‌های این دانشگاه برای آموزش سفرا و رایزنانی که به کشورهای مهم حوزه ادیانی مثل بودیسم اعزام می‌شوند، استفاده شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین نواب در پایان به بحث حقوق  زنان پرداخت و با اشاره به این حقیقت که هنوز در برخی مناطق کشور حقوق زنان پایمال می‌شود، از اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی درخواست کرد با شناساندن ظرفیت‌های مؤسسات دانشگاهی حوزوی به مسئولین در راستای رفع این مشکلات قدم‌های مؤثری بردارند و با اولویت قرار دادن آموزش زنان آینده بهتری را برای جامعه زنان کشور رقم بزنند.

خانم سلحشوری رئیس و دیگر اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی دانشگاه ادیان و مذاهب به‌ویژه در امر زن و خانواده بر لزوم شناسایی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های این دانشگاه تأکید کردند و از آمادگی این فراکسیون برای همکاری با دانشگاه در این زمینه خبر دادند.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز