دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

گزارش از جلسات بررسی موضوعات پایان نامه های دانشکده

 
تاریخ انتشار: 1396/02/26    تعداد بازدید: 1273

گزارش از جلسات بررسی موضوعات پایان نامه های دانشکده

موضوعات پیشنهادی پایان نامه‌‌های 15 تن از دانشجویان دانشکده (هشت دانشجوی ورودی سال 92، شش دانشجوی ورودی‌ 93 و یک دانشجوی ورودی 94) در جلسات دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در سال گذشته (1395)، در دانشکده زن و خانواده، بیست و سه جلسه برای بررسی موضوعات مختلف برگزار شد. در این جلسات موضوعاتی هم‌چون آزمون جامع، مقالات چند تن از دانشجویان در راستای معافیت از آزمون جامع، معرفی اساتید جهت داوری در جلسه شورای تحصیلات تکمیلی، نگارش سوالات آزمون جامع و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علاوه بر موضوعات ذکر شده، موضوعات پیشنهادی پایان نامه‌‌های 15 تن از دانشجویان دانشکده (هشت دانشجوی ورودی سال 92، شش دانشجوی ورودی‌ 93 و یک دانشجوی ورودی 94) در گروه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در سه جلسه از این جلسات که به شورای تحصیلات تکمیلی اختصاص داشت طرحنامه هفت تن از دانشجویان دانشکده مورد بررسی قرار گرفت که برخی از آن‌ها پس از انجام اصلاحات، به تصویب نهایی رسیده است.

جلسات دانشکده از آغاز سال 1396 نیز ادامه پیدا کرد و در دو جلسه‌ای که در سال جاری برگزار گردید طرحنامه خانم میرعلی ملک و آقای چاوشیان با حضور دانشجو و اساتید راهنما و داوران، مورد بررسی قرار گرفت.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز