دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

آخرین مصوبات دانشکده در جلسات بررسی موضوعات پایان نامه ها ـ بهمن ماه 94

 
تاریخ انتشار: 1395/01/22    تعداد بازدید: 925

آخرین مصوبات دانشکده در جلسات بررسی موضوعات پایان نامه ها ـ بهمن ماه 94

موضوعات پیشنهادی پایان‌نامه‌های آقایان محسن اخباری و محمدرضا کدخدایی و خانم‌ها سیده عالیه آذرطوس و زینب خاتون جلال کمالی بررسی شد.

1. موضوع پیشنهادی آقای محسن اخباری با عنوان «مبانی جنسیت و توسعه در الگوی اسلامی ـ ایرانی پیشرفت» تصویب شد، و راهنمای اول ایشان آقای دکتر پناهی و راهنمای دوم خانم دکتر زارعان تعیین شدند. ضمنا با تقاضای ایشان برای معافیت از آزمون جامع با توجه به مقالات منتشره ارایه شده موافقت شد.

2. موضوع پیشنهادی آقای محمدرضا کدخدایی با عنوان «نظریه جنسیت با تکیه بر منابع اسلامی» با راهنمایی آقای دکتر بستان با توجه به درخواست دانشجو تصویب و بررسی‌های دقیق‌تر به زمان ارائه طرح اجمالی موکول شد.

3. موضوع پیشنهادی خانم سیده عالیه آذرطوس با عنوان «نظام حقوق اختصاصی زنان و پیامدهای آن در قوانین جمهوری اسلامی ایران» تصویب شد. راهنمای اول آقای دکتر احمد عابدی و مشاور ایشان آقای دکتر حسین سلیمانی تعیین شدند.

4. موضوع پیشنهادی خانم زینب خاتون جلال کمالی با عنوان «نقش حقوق و اخلاق در تثبیت خانواده» دارای ابهام و نیازمند تبیین بیشتر است. گروه توصیه می‌کند در این موضوع با آقای دکتر فنایی مشورت شود.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز