دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

برگزاری نشست مشترک دانشکده زن و خانواده و معاونت آموزش دانشگاه

 
تاریخ انتشار: 1398/10/09    تعداد بازدید: 214

برگزاری نشست مشترک دانشکده زن و خانواده و معاونت آموزش دانشگاه

جلسه مشترک دانشکده زن و خانواده و معاونت آموزش دانشگاه برگزار و طی آن ریاست، معاونت، دبیر و کارشناس آموزش دانشکده و معاون و مدیر آموزش دانشگاه به آسیب‌شناسی فرایندهای همکاری پیشین و راهکارهای انتظام و هماهنگی بیشتر امور پرداختند.

این نشست در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۸/۱۹ برگزار و طی آن ریاست و معاونت و دبیر و کارشناس آموزش دانشکده و معاون و مدیر آموزش دانشگاه به آسیب‌شناسی فرایندهای همکاری پیشین و راهکارهای انتظام و هماهنگی بیشتر امور پرداختند.

معاون محترم آموزش دانشگاه جناب آقای دکتر بوالحسنی ضمن تقدیر از دانشکده زن و خانواده به‌واسطه اهتمام به ارتقای تعاملات با معاونت آموزش و ترتیب دادن این جلسه، خواستار استمرار این‌گونه جلسات شد.

ریاست محترم دانشکده سرکار خانم دکتر خوش‌صورت نیز از همکاری‌های سازنده معاونت آموزش تجلیل و برخی محورهای مرتبط با ارتقای تعاملات را برشمرد.

تنقیح و تجمیع قوانین و بهبود فرایند اطلاع‌رسانی، برگزاری جلسات منظم و مستمر ماهیانه کادر آموزشی دانشکده با معاونت آموزش دانشگاه و مروری بر برخی قوانین آموزشی و تعیین تکلیف آن‌ها در زمره مصوبات این جلسه بود.

مصوبات جلسه به پیوست تقدیم می‌گردد.

 نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.