دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

فراخوان مشارکت دانشجویان دانشکده زن و خانواده در نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی

 
تاریخ انتشار: 1398/10/06    تعداد بازدید: 170

فراخوان مشارکت دانشجویان دانشکده زن و خانواده در نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی

دانشجویانی که مایل به نمایش فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی، هنری، فرهنگی و نیز فروش محصولات تولیدی خود می‌باشند می‌توانند با ذکر نوع فعالیت و دستاوردهای قابل‌ارائه، هماهنگی‌های لازم را با دانشکده جهت برپایی و عرضه محصولات خود انجام دهند.

به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند، نشست هم‌اندیشی دانشکده زن و خانواده در اول آبان ماه 1398 در دهکده مجلل، فرصتی را برای عرضه دستاوردها و توانمندی‌های دانشجویی فراهم کرده است. با توجه به تجربه مثبت نمایشگاه‌های گذشته، دانشجویانی که مایل به نمایش فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی، هنری، فرهنگی و نیز فروش محصولات تولیدی خود می‌باشند می‌توانند با ارسال پیام به شماره 09909329200 و ذکر نوع فعالیت و دستاوردهای قابل‌ارائه، هماهنگی‌های لازم را جهت برپایی و عرضه محصولات خود انجام دهند.

این نمایشگاه می‌تواند نشانگر توانمندی و قابلیت‌های دانشجویان در عرصه‌های مختلف باشد. امید است با استقبال پرشور دوستان، زمینه‌ای برای فعال‌سازی ظرفیت‌ها و ایجاد نشاط در مجموعه باشد.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.