دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

برنامه کلاسی ترم اول سال تحصیلی 97-98 دکتری

 
تاریخ انتشار: 1397/06/22    تعداد بازدید: 1243

برنامه کلاسی ترم اول سال تحصیلی 97-98 دکتری

دانشجویان گرامی دکتری ورودی 96 و 97 مطالعات زنان

نکاتی چند در مورد برنامه دکتری ترم مهرماه 97
1.  در خصوص دروس آقای دکتر حبیبی تبار، طبق قرار ترم قبل و توافق این ترم با استاد محترم، دو درس ترم گذشته به منظور تکمیل مباحث ادامه می یابد و دانشجویان این دو کلاس کم یا اضافه نمیشوند. اهمیت ادامه دروس از این جهت نیز قابل توجه است که در آزمون جامع از همه سرفصل طرح سوال میشود و دانشجوی دکتری باید اشراف کامل به همه سرفصل داشته باشد و عدم تدریس، محدودیتی در طرح سوال نمیآورد. 

این به  خصوص برای دانشجویانی که واحدهای مذکور را در دوره ارشد نگذرانده اند، مهم و مشکل گشاست. 

2.  برنامه چهارشنبه بعضی گروهها خالی است و دلیل این امر، ساعت ممکن استادان بوده است، نه پیشنهاد دانشکده. برنامه سه شنبه در تهران و قم به شکل چهارساعت در دو هفته یکبار تنظیم شده است که نهایت مساعدت ممکن با عزیزان در خصوص رفت و آمد و کاستن از هزینه ها بشود. سعی شده است طوری برنامه ریزی شود که نهایت استفاده دانشجو از استادان و کلاسها بشود و تقریبا همزمان نشود. 

3.  در صورت توافق کتبی همه دانشجویان و استاد محترم، امکان جابجایی ساعت کلاسها هست. 
4.  دانشجویان ورودی97 میتوانند علاوه بر دروس پیشنهادی، با اجازه گروه در بعضی کلاسهای گروه 96 نیز شرکت و انتخاب واحد کنند. عکس قضیه نیز صدق میکند. انتخاب کلاسهای تهران نیز با رعایت سقف کلاس و اولویت گروه 96 امکان پذیر است. 
5.  احتمال ارایه کلاسهای دیگری به کلاسهای ارایه شده در قم و تهران وجود دارد. 
6.  بعد از انتخاب واحد، در هفته های اول ترم و در زمان حذف و اضافه میتوانید واحدهای خود را مطابق خواست خود و مقدورات برنامه تغییر و کم و زیاد کنید. 
7.  کلیه کلاسهایی که به شکل فوق العاده به خصوص در تهران ارایه میشود، به صورت چهار ساعت و دو هفته یک بار است تا نهایت تسهیل برای دانشجو در وقت و هزینه حاصل شده باشد. علاوه بر این تلاش شده است که هفته های ارایه از قبل مشخص شده باشد تا امکان انتخاب دو درس در یک روز نیز فراهم آمده باشد. 
8.  زمان دقیق حذف و اضافه اعلام میشود.
9.  حداقل واحد انتخابی برای گروه دکتری از واحدها بدون کلاس زبان شش واحد  و حداکثر آن ده واحد است ولی کلاسهای زبان  از نظر تعداد واحد مستثناست.
10.  به زودی در ساعاتی که اعلام خواهد شد، به عزیزان دانشجو در خصوص انتخاب واحد، مشاوره های حضوری و تلفنی داده خواهد شد. 
11.  با توجه به مصوبات دانشگاه کسانی که در دوره تافل تخصصی قبول شوند، از گذراندن واحدهای عمومی و تخصصی زبان انگلیسی معافند. 
12.  دانشکده از همه نظرات و پیشنهادات ارزنده دانشجویان عزیز استقبال میکند و سعی میکند این پیشنهادات را تا آنجا که شدنی باشد، عملی سازد و دوره آموزش در فضایی با صمیمیت و جدیت دو طرفه شروع و ادامه یابد. پیشنهادات خود را میتوانید به شکلهای مختلف از جمله حضوری یا با ایمیل adyan.ac@Gmail.com مطرح نمایید. تلاش همه اعضای محترم دانشکده اعم از استادان ارجمند و کارکنان زحمت کش آن بوده و هست که بهترین شرایط آموزشی را با در نظر گرفتن محدودیتها و با استفاده از نظرات همه فراهم آورد.

برای مشاهده برنامه اینجا کلیک نمایید.

خداوند یار و نگهدار همگان باد.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز