دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

برنامه کلاسی ترم اول سال تحصیلی 97-98 ارشد

 
تاریخ انتشار: 1397/06/22    تعداد بازدید: 1047

برنامه کلاسی ترم اول سال تحصیلی 97-98 ارشد

در خصوص گروه ارشد 96 و 97 / ترم مهرماه 97

 

1.  با توجه به این که برنامه دو گرایش تا حد زیادی عین یکدیگر است، با اجازه مدیر گروه امکان انتخاب واحد از سایر گروههای مشابه یا قبل و بعد هست.

 

2.  احتمال دارد ظرف روزهای آینده کلاسها و حتی دوره های جدیدی نیز به دوره های ارایه شده اضافه شود. واحدهای جدید در روزهای میانه هفته به احتمال زیاد (دوشنبه و سه شنبه) ارایه میشود. انتخاب واحد از گروههای دیگر قبل و بعد و مشابه، ممکن است ولی منوط به نظر دانشکده و رعایت سقف کلاس و اولویتهاست. 

3.  حداقل واحد انتخابی برای دوره ارشد 8 واحد و حداکثر 14 واحد است و کلاسهای زبان در این آمار محاسبه نمیشود. 

4.  بعد از انتخاب واحد، در هفته های اول ترم و در زمان حذف و اضافه میتوانید واحدهای خود را مطابق خواست خود و مقدورات برنامه تغییر و کم و زیاد کنید.  زمان دقیق حذف و اضافه اعلام میشود. 
5.  تغییر در برنامه ساعات از سوی دانشجویان ممکن است ولی مشروط به توافق کتبی همه دانشجویان و استاد مربوطه است. 
6.  کلیه کلاسهایی که به شکل فوق العاده به خصوص در تهران ارایه میشود، به صورت چهار ساعت و دو هفته یک بار است تا نهایت تسهیل برای دانشجو در وقت و هزینه حاصل شده باشد. علاوه بر این تلاش شده است که هفته های ارایه از قبل مشخص شده باشد تا امکان انتخاب دو درس در یک روز نیز فراهم آمده باشد. 
7.  به زودی در ساعاتی که اعلام خواهد شد، به عزیزان دانشجو در خصوص انتخاب واحد، مشاوره های حضوری و تلفنی داده خواهد شد. 
8.  با توجه به مصوبات دانشگاه، کسانی که در دوره تافل تخصصی قبول شوند، از گذراندن واحدهای عمومی و تخصصی زبان انگلیسی معافند. 
9.  دانشکده از همه نظرات و پیشنهادات ارزنده دانشجویان عزیز استقبال میکند و سعی میکند این پیشنهادات را تا آنجا که شدنی باشد، عملی سازد و دوره آموزش در فضایی با صمیمیت و جدیت دو طرفه شروع و ادامه یابد. پیشنهادات خود را میتوانید به شکلهای مختلف از جمله حضوری یا با ایمیل adyan.ac@Gmail.com مطرح نمایید. تلاش همه اعضای محترم دانشکده اعم از استادان ارجمند و کارکنان زحمت کش آن بوده و هست که بهترین شرایط آموزشی را با در نظر گرفتن محدودیتها و با استفاده از نظرات همه فراهم آورد. خداوند یار و نگهدار همگان باد. 

برای مشاهده برنامه اینجا کلیک نمایید. 

 دانشکده زن و خانوادهنظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز