دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

برگزاری دوره های جدید زبان تخصصی، ویژه مطالعات زنان و خانواده

 
تاریخ انتشار: 1397/06/22    تعداد بازدید: 825

برگزاری دوره های جدید زبان تخصصی، ویژه مطالعات زنان و خانواده

با سپاس از الطاف خداوند و تشکر از استقبال گسترده دانشجویان گرامی، دوره جدید کلاسهای زبان تخصصی ویژه مطالعات زنان و نیز دوره جدید زبان عمومی (شامل گرامر کاربردی و درک مطلب) به زودی از شهریور ماه شروع خواهد شد. در این برنامه از استادان مسلط رشته در حوزه مطالعات اسلامی، مطالعات اجتماعی، زن و خانواده و ادیان استفاده خواهد شد و برای ارتقای کیفیت کلاسها از امکاناتی چون برنامه آموزش غیرحضوری آفلاین و آنلاین و ویدئوهای آموزشی بهره‌مند خواهیم شد.

نکات مهم

  1. این برنامه به طور مشترک توسط دانشکده مطالعات زن و خانواده و دانشکده زبان و فرهنگ و بر پایه مصوبات دانشگاه برگزار می شود.
  2. فارغ التحصیلان دوره تخصصی، از شرکت در کلاسهای زبان تخصصی همه گروههای ارشد و دکتری معافند. دانشجویان دکتری نیازی به ارائه گواهی تافل عمومی ندارند و این برنامه به عنوان تافل تخصصی معادل آن محسوب می‌شود.
  3. کلیه علاقه‌مندان مطالعات زنان و خانواده از دیگر دانشجویان دانشگاه و خارج دانشگاه ادیان می توانند در این برنامه شرکت کنند و از مزایای گواهی آن در داخل و خارج دانشگاه استفاده کنند.
  4. هزینه‌های دوره‌ها، پایین‌ترین حد ممکن و با توجه به مقدورات اکثریت دانشجویان است.
  5. برای شرکت در برنامه‌ها در ثبت نام اولیه دوره شرکت نمایید. این ثبت نام بدون هزینه و مسوؤلیت خواهد بود. و صرفاً برای برنامه‌ریزی بهتر با توجه به نیازمندیهای و محدودیتهای دانشجویان و داوطلبان گرامی است....

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام اینجا کلیک نمایید. 

دانلود فرم ثبت نامنظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز