دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

آخرین اخبار دانشکده زن و خانواده

 
تاریخ انتشار: 1397/04/09    تعداد بازدید: 596

آخرین اخبار دانشکده زن و خانواده

1. مصاحبه های دکتری مطالعات زنان برای دانشجویان سراسری معرفی شده از سازمان سنجش، روزهای بیستم و بیست و یکم تیرماه برگزار میشود. 

داوطلبان آزمون اختصاصی دکتری مطالعات زنان نیز در روز 28 تیرماه مصاحبه خواهند داشت. زمان دقیق مصاحبه ها از طریق پیامک و غیره به اطلاع داوطلبان رسیده است. 

2. دانشکده زن و خانواده در مهرماه آینده در دو رشته خانواده و حقوق در مقطع ارشد حضوری پذیرش خواهد داشت. پذیرش دانشجو برای دورههای غیرحضوری دو رشته ارشد نیز با مصوبه وزارتی از میان طلاب صورت میگیرد. متأسفانه امسال به دلیل پاره ای ناهماهنگیها، پذیرش دانشجوی غیرحضوری برای دوره های ارشد مقدور نیست و امیدواریم در سال آینده جبران شود. 

3. طبق مصوبات وزارتی، به ازای برگزاری هر دوره دکتری، یک دانشجو میتواند از طریق استعدادهای درخشان و بدون آزمون، وارد دوره شود. داشتن معدل هفده و طولانی نبودن دوره آموزشی، شرط اصلی برای ورود از این طریق است. برای دوره های ارشد نیز پذیرش تعدادی دانشجو از طریق استعدادهای درخشان امکان پذیر است. 

4. به منظور مساعدت و حل مشکلات دانشجویان، و با رایزنیهای انجام شده، برای دانشجویان دکتری در مرحله رساله نویسی، امکان دریافت وام سی میلیونی بدون سود فراهم شده است. 

5. برنامه ویژه زبان تخصصی ویژه دانشجویان رشته مطالعات زنان به طور فشرده از دو هفته پیش آغاز شده و با استقبال خوب دانشجویان رشته در مقطع ارشد و دکتری مواجه شده است. به زودی دوره های دیگری در تهران و نیز یک دوره به صورت غیرحضوری و با استفاده از امکانات آموزشی آنلاین راه اندازی خواهد شد. این برنامه با هزینه ای ناچیز ارایه میشود و دانشجویان به شکل پرخوانی و با هدف افزایش توانایی درک مطلب، با متون مختلف در حوزه مطالعاتی آشنا میشوند و در ضمن مهارتهای ترجمه و نگارش و ویرایش و گفتگو را فرا می گیرند. این برنامه با استفاده از دانش و تجربیات تعدادی از استادان مجرب رشته برگزار می شود. شرکت علاقه مندان در این برنامه از خارج دانشگاه نیز امکان پذیر است. به زودی اطلاعیه ای در این خصوص منتشر خواهد شد. 

6. آزمون جامع رشته مطالعات زنان در مقطع دکتری در شهریور ماه امسال برای همه گرایشهای مطالعات زنان شامل حقوق، چنسیت و ادیان برگزار می شود. در ترم پاییز نیز برای بار دوم نیز این آزمون تکرار می شود. 

7. شروع سال تحصیلی 97 از ابتدای مهرماه خواهد بود. 

8. پرسشهای احتمالی خود را با ایمیل زیر مطرح نمایید. 

adyan.ac@gmail.com

 نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز