دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

زنان در ایران و آلمان؛ تجربه ها و دغدغه های مشترک

 
تاریخ انتشار: 1397/03/20    تعداد بازدید: 343

زنان در ایران و آلمان؛ تجربه ها و دغدغه های مشترک

قابل توجه دانشجویان مطالعات زنان

دانشکده زن و خانواده با همکاری بخش بین‌الملل دانشگاه در نظر دارد در بهار 98 در برنامه‌ای مشترک در آلمان با موضوع "زنان در ایران و آلمان؛ تجربه‌ها و دغدغه‌های مشترک" مشارکت کند. در این برنامه، تعدادی از استادان و دانشجویان ایرانی با همتایان آلمانی به بحث و گفتگو در موضوع فوق خواهند پرداخت. این نشستها فرصت خوبی برای انتقال تجربه‌ها و دستاوردهای زنان مسلمان در ایران پس از انقلاب شکوهمند اسلامی است.

ضمناً برنامه اعلام‌شده زبان تخصصی تافل، که به زودی شروع خواهد شد، می‌تواند هم از جهت محتوا و هم از نظر تسلط به زبان تخصصی و گفتاری، به این برنامه کمک کند. بدیهی است اولویت در سفر فوق و امثال آن با کسانی است که توانایی‌های بیشتری در ارایه و گفتگو داشته باشند و نفرات برتر برنامه زبان تخصصی فوق‌العاده، از شانس بیشتری در گزینش برخوردار می‌باشند.

این برنامه فعلا برای دانشجویان دانشکده است اما تلاش می‌شود امکان حضور دانشجویان از سایر گروههای مطالعات زنان نیز فراهم شود.

گفتنی است دانشکده ظرف دو سال گذشته اقداماتی برای حضور در مجامع علمی بین المللی انجام داده است. اعزام چند تن از دانشجویان به فرصت مطالعاتی، شرکت در اجلاسی در اتیوپی و نیز مشارکت در برنامه علمی دانشگاهی دانشگاه پادربورن از جمله این برنامه‌هاست که امیدواریم این روند، رشد بیشتری یافته و زمینه مواجهه علمی و عینی با مسائل و مشکلات زنان به شکلی بهتر فراهم شود. نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز