دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب
FA
 

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه و دانشگاه شهید بهشتی

 
تاریخ انتشار: 1395/09/06    تعداد بازدید: 661

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه و دانشگاه شهید بهشتی

به همت دانشکده مطالعات زن و خانواده و به منظور شناسایی و بهره برداری از ظرفیتهای علمی مشترک میان دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه ادیان و مذاهب تفاهم نامه ای میان این دو دانشگاه به امضا رسید.

به منظور شناسایی و بهره برداری از ظرفیتهای علمی مشترک میان دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه ادیان و بهره مندی از امکانات دو طرف و توسعه ارتباطات علمی استادان و دانشجویان دو موسسه، تفاهم نامه ای میان روسای محترم دو دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین نواب و آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی به مدت پنج سال امضا شد.
از مهمترین محورهای همکاری، استفاده از توان هیات علمی دو طرف، اعطای بورس تحصیلی و فرصت مطالعاتی متقابل، همکاری در تدوین و ترجمه منابع آموزشی، حمایت از دانشجویان دو طرف در دوره عالی به صورت دوره های کوتاه مدت برای گذراندن برخی دروس خاص یا انجام قسمتی از تحقیقات مربوط به پژوهش خود، برگزاری کارگاههای آموزشی و پژوهشی، و نیز همکاری در حوزه ارتباطات بین الملل است .
این تفاهم نامه به همت دانشکده مطالعات زن و خانواده به امضا رسید. گفتنی است که دانشکده مطالعات زن از ابتدای ترم جاری همکاریهای مشترک خود را با استفاده از استادان مجربی از دانشکده های حقوق و پژوهشکده خانواده شروع کرده است و امید میرود که روند همکاریها، به دانشکده های دیگر دو دانشگاه نیز تسری یابد.نظرات
نام
پست الکترونیک
کد امنیتی
Captcha
دانشکده زن و خانواده دانشگاه ادیان و مذاهب


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه نشریات دانشگاه
پست الکترونیک
فروش اینترنتی کتاب
کتابخانه دیجیتال

بیانیه رسالت

دانشگاه ادیان و مذاهب، نخستین دانشگاه تخصصی ادیان و مذاهب در ایران، برخاسته از حوزه علمیه، ضمن شناخت ادیان و مذاهب و تعامل و گفت و گو با پیروان آنها با تکیه بر مشترکات، در جهت همبستگی انسانی، تقویت صلح، کاهش آلام بشری، گسترش معنویت و اخلاق و معرفی عالمانه اسلام بر اساس آموزه های اهل بیت علیهم السلام به پژوهش و تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام می نماید.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز